SÍLA KETTLEBELL
Chcete zesílit a bojíte se těžkých vah? Chcete cvičit, ale máte strach ze složitých programů, které byste museli dodržovat, abyste se zlepšili?
Máme pro vás řešení. Kurz Síla Kettlebell, zaměřený jen na několik málo cviků, na ty, které mají největší benefity pro funkční sílu a mobilitu vašeho těla.
Základy všech cviků si osvojí úplně každý, i začínající atlet a na své si přijdou také zkušení cvičenci, vše se dá regulovat váhou a počtem opakování.
BUDEME POUŽÍVAT TYTO ZÁKLADNÍ CVIKY:
Turecký pozved a KB press.
Jako třetí cvik si budete moci vybrat, podle svých osobních preferencí a cílů jeden z následující trojice: Goblet dřep, KB Swing nebo KB Mrtvý tah.
K nim přidáme protahovací a mobilizující cviky z Ground Force Method a základní cviky na mobilitu s KB, Hallo, Armbar, Windmill a Pullover.
V jednoduchosti je síla.
Pár cviků, ale precizně a dlouhodobě, bezpečnou formou. Začátečníci se cviky nejprve naučí a budou postupovat pomaleji, zkušení atleti, kteří již mají techniku zažitou, dostanou rovnou cvičební plán, podle kterého budou celý kurz cvičit a ke kterému se postupně připojí všichni účastníci.
Rozdíl bude jen ve váze ketllebell a počtu opakování.
Výsledkem bude pevné a funkční tělo.
Výhodou kurzu je to, že každý atlet bude mít svůj individuální plán, připojit se tak dá kdykoli v průběhu roku, prostě akorát začnete v jiný čas než jiní atleti, ale cíl budete mít stejný, zesílit.
CO VÁS ČEKÁ?
2 hlavní lekce týdně, úterý, čtvrtek v 17:15
1 dobrovolná lekce zdarma v sobotu v 9:00
Individuální plán na zlepšení Tureckého pozvedu, KB pressu a jednoho z vámi vybraných cviků z trojice KB swing, Goblet dřep nebo KB mrtvý tah.
Jednoduchý a jasný program bez kudrlinek, který povede k razantnímu zlepšení.
Cena 990KČ za 8 lekcí (+4 dobrovolné zdarma)
Kapacita 8 lidí.
Trenéři
Partneři
Číslo účtu: 2900878811/2010, FIO Banka a.s.
Copyright © 2017, všechna práva jsou vyhrazená FitFactory Třinec.